26 березня 2019 року

Стажування педагогічних працівників ЗП(ПТ)О області професій зварювального виробництва


    Відповідно до наказу управління освіти і науки Житомирської ОДА від 19.12.2018 № 375 «Про підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів закладів професійно-технічної освіти у 2019 році» на базі навчально-практичного центру зварювальних технологій Головинського вищого професійного училища нерудних технологій в період з 25 по 29 березня 2019 року проходить стажування педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.
    Для участі в стажуванні прибули викладачі предметів професійно-теоретичної підготовки та майстри виробничого навчання з ДНЗ «Новоград-Волинське вище професійне училище» та «Олевський професійний ліцей», ДПТНЗ «Житомирський навчальний центр №4» та «Радомишльський професійний ліцей», ПТУ №№ 4 і16, Житомирського професійного політехнічного ліцею, Баранівського, Овруцького, Любарського і Турчинівського професійних ліцеїв.
    Теоретичне навчання проводить викладач Головинського ВПУ НТ Ломако А. А., а практичну частину проводять майстри виробничого навчання Ребенок В.В., Пилькевич М.С., Тичина В.О. і Костяненко І.Б. Навчання проводиться відповідно до Програми стажування педагогічних працівників ЗП (ПТ)О області з професій звааарювального виробництва на базі НПЦ ГВПУ НТ. Відповідно до затвердженої Програми стажисти засвоюють навчальний матеріал з чотирьох модулів:
- Ручне дугове зварювання (робота на тренажерах, на апаратах інверторного типу, повітряно-дугове стругання);
- Автоматичне та напівавтоматичне зварювання;
- Аргонодугове зварювання;
- Газове зварювання та різання (використання газів-замінників ацетилену).
    Педпрацівники засвоюють компетенції з професій: електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, зварник.
По закінченню курсу педагогічні працівники отримають довідки та сертифікати про проходження стажування.

20 березня 2019 року

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Маляр»    20 березня 2019 року на базі Центру професійно-технічної освіти м. Житомира проведений обласний етап конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр».
    Мета проведення – виявлення і підтримка обдарованої молоді в системі професійно-технічної освіти.
    В конкурсі брали участь учні 7 ЗП (ПТ) О області.
    Організаторами змагань були створені необхідні умови для проведення конкурсу, що проведений на високому організаційно-методичному рівні.
    Програма конкурсу передбачала:
- виконання тестових завдань з предметів професійно-теоретичної підготовки;
- виконання практичного завдання.
    Тестові завдання виконувалися учасниками конкурсу на персональних комп`ютерах. Практичний тур складався з шпаклювання вертикальної поверхні стіни площею 3 м2. Результати виконання завдань двох турів конкурсу засвідчують достатній рівень компетентностей учнів з професії.
    Однак, окремі учасники конкурсу допустили ряд помилок при підготовці поверхні до шпаклювання та нанесенні розчину на стіну.
    Членами журі відзначено високий рівень компетентностей з професії учнів, підготовлених педагогічними працівниками, Гайдайчук Г. П. і Хмельовою Г. М. (ДНЗ «Новоград-Волинське вище професійне училище»), Лозовик О. М. і Лапко Л. В. (Центр професійно-технічної освіти м.Житомира), Самохіною Є. П. та Мячковою І. М. (Головинске вище професійне училище нерудних технологій).
    Організаційний комітет та журі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» вирішили нагородити дипломами управління освіти і науки облдержадміністрації переможців обласного етапу конкурсу:
за І місце - Квітченка Івана, учня ДНЗ «Новоград-Волинське вище професійне училище»;
за ІІ місце - Яринича Владислава, учня Центру професійно-технічної освіти м. Житомира;
за ІІІ місце - Філика Андрія, учня Головинського вищого професійного училища нерудних технологій.

19 березня 2019 року


19 березня 2019 року на базі ДНЗ «Житомирське вище професійне технологічне училище» проведений ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності здобувачів професійної освіти з професії «Офіціант» та обласна методична секція педагогічних працівників харчової промисловості, торгівлі, громадського харчування, плодоовочівництва та дослідницьких професій.
    У конкурсі брали участь 6 учнів ЗП(ПТ)О області.
    Організаторами змагань були створені необхідні умови для проведення конкурсу, який проведено на високому організаційно-методичному рівні.
    Програма конкурсу передбачала: виконання теоретичного завдання з предметів професійно-теоретичної підготовки на персональних комп’ютерах; виконання 3-х практичних завдань з професії «Офіціант» 3-го кваліфікаційного розряду.
    Членами журі відзначено високий рівень знань та професійних навичок учнів, підготовлених викладачами та майстрами виробничого навчання Подзярей Л.В., Колодійчук Т.В. (ДНЗ «Житомирське вище професійне технологічне училище); Шариповою Л.С. (Коростишівський професійний аграрний ліцей); Янчук Н.М., Вишневською Р.А. (ДНЗ «Центр сфери обслуговування м. Житомира»).
    Організаційний комітет та журі обласного конкурсу з професії «Офіціант» вирішили нагородити дипломами управління освіти і науки обласної державної адміністрації переможців:
за І місце – Макарчук Наталію, ученицю ДНЗ «Житомирське вище професійне технологічне училище;
за ІІ місце – Кириченко Марину, ученицю Коростишівського професійного аграрного ліцею;
за ІІІ місце – Бірюкова Нікіту, учня ДНЗ «Центр сфери обслуговування м. Житомира».
    Інші учасники конкурсу отримали дипломи учасника.
    Члени обласної методичної секції педагогічних працівників харчової промисловості, торгівлі, громадського харчування, плодоовочівництва та дослідницьких професій працювали за програмою засідання.

ПРОТОКОЛ


13 березня 2019 року

Обласна олімпіада з предмета "Креслення"

13 березня 2019 року на базі Житомирського професійного політехнічного ліцею проведений ІІ (обласний) етап олімпіади з предмета «Креслення» та обласна методична секція педагогічних працівників металообробних та енергетичних професій.
    В олімпіаді брали участь 18 учнів ЗП (ПТ) О області.
    Організаторами змагань були створені необхідні умови для проведення олімпіади, яка проведена на високому організаційно-методичному рівні.
    Програма олімпіади передбачала: виконання теоретичного завдання з предмета на персональних комп’ютерах; виконання графічної роботи з побудови необхідної кількості проекцій деталі.
    Членами журі відзначено високий рівень знань з предмета учнів, підготовлених викладачами Гершгоріним О. В. (Житомирський професійний політехнічний ліцей); Пшеничною І. А. (Бердичівський професійний будівельний ліцей); Шевченко Т. П. (ДНЗ «Житомирське вище технологічне училище»); Федорко Н. М. (Центр професійно-технічної освіти м.Житомира); Єфіменком О. П. (ДНЗ «Олевський професійний ліцей) та Вечурко С. І. (Овруцький професійний ліцей).
    Організаційний комітет та журі обласної олімпіади з предмета «Креслення» вирішили нагородити дипломами управління освіти і науки облдержадміністрації переможців обласної олімпіади:
за І місце - Тимофеєва Дмитра, учня Житомирського професійного політехнічного ліцею;
за ІІ місце - Гусара Василя, учня Бердичівського професійного будівельного ліцею та Мисника Сергія, учня ДНЗ «Житомирське вище професійне технологічне училище»;
за ІІІ місце - Яцка Назара, учня Овруцького професійного ліцею, Ковальчука Андрія, учня ДНЗ «Олевський професійний ліцей» та Воротнікову Тетяну, ученицю Центру професійно-технічної освіти м.Житомира.


12 березня 2019 року


    12 березня 2019 року відповідно до Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України Житомирським відокремленим підрозділом «ЦЕНТР РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» (директор Василь Невмержицький) був проведений практичний семінар на тему «Громадська активність, як елемент розвитку громадського суспільства».
    У семінарі приймали участь лідери органів учнівського самоврядування та педагоги з 13 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Житомирської області.
    На семінарі своїм досвідом щодо ефективної діяльності студентського самоврядування поділилися представники студентського братства ЖДУ ім. І. Франка Андрій Магалецький та Марія Комаренко.
    Дмитро Клименко, радник з комунікації Житомирського ЦРМС, організував нетворкінг: «Громадські активісти та влада» за участі: Іллі Грицалюка (голова громадської організації «Цілком природно»), Владислава Паламарчука (голова громадської організації «Милосерддя»), Влада Маліновського (голова громадської організації «Культурна опозиція»), Олександра Рошка (голова громадської організації «Центр розвитку громади та суспільної комунікації»).
    Георгій Федорук, радник з регіонального розвитку Житомирського ЦРМС, провів практичне заняття з проектного менеджменту, на якому розкрив поняття проекту та вчив присутніх пошуку коштів на його реалізацію».
    Учасники семінару відвідали відкриття 49-ї сесії Школи місцевого самоврядування Житомира на базі ЖМР, де Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сім’ї молоді та спорту Житомирської міської ради, наголосила, що Школа дозволяє зрозуміти як працює механізм міської ради, як функціонує місто та що потрібно робити аби змінювати Житомир.

23 лютого 2019 року

Стажування педагогічних працівників професій електротехнічного напряму


    Відповідно до наказу управління освіти і науки Житомирської ОДА від 19.12.2018 № 375 «Про підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів закладів професійно-технічної освіти у 2019 році» на базі навчально-практичного центру електротехнічного напряму ПТУ №4 м.Бердичева в період з 18 по 23 лютого 2019 року відбулося стажування педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.
    Для участі в стажуванні прибули викладачі предметів професійно-теоретичної підготовки та майстри виробничого навчання з ДНЗ «Олевський професійний ліцей» та «Малинський професійний ліцей», ДПТНЗ «Житомирський навчальний центр №4», Житомирського професійного політехнічного ліцею, Центру професійно-технічної освіти м. Житомира, Овруцького професійного ліцею, ПТУ№16, Коростишівського професійного аграрного ліцею. Уроки теоретичного навчання провела викладач ПТУ№ 4 м.Бердичева Болонічева І.А., а практичну частину провів майстер виробничого навчання Федоренко В.П.
    Стажисти здійснили монтаж лінії 0,4 кВ, ознайомилися з сучасним електротехнічним обладнанням, розглянули практичне завдання ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти ЗП (ПТ) освіти області з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Педпрацівники засвоїли знання, уміння та практичні навички з професій: електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажник силових мереж та електроустаткування. По закінченню курсу педагогічні працівники отримали довідки та сертифікати про проходження стажування.

16 лютого 2019 року

16 лютого 2019 року по всій Україні відбувся підсумковий етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

    Організатори Конкурсу - Міністерство освіти і науки України та Міжнародний благодійний фонд «Ліга українських меценатів», зібрали понад тисячу школярів 3-11 класів, учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та студентів закладів вищої освіти для написання творчих робіт.     Переможці обласного етапу серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти взяли участь у фіналі, який проходив на базі КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».
    Вітаємо наших фіналістів - Гаясову Інгу (Центр професійно-технічної освіти м. Житомира), Шевчук Маргариту (Овруцький професійний ліцей), Матюшина Ярослава (Бердичівський професійний будівельний ліцей)!
Чекаємо з новими перемогами!

6 лютого 2019 року

    Відповідно до плану роботи Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Житомирській області на 2019 рік, з метою поліпшення якості методичного забезпечення діяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти, 6 лютого 2019 року відбулося засідання Навчально-методичної ради.
    У засіданні брали участь представники управління освіти і науки облдержадміністрації, Житомирського ОІППО, ВНЗ І-ІІ р.а. та ЗП(ПТ)О області.
    Перед початком засідання члени Навчально-методичної ради привітали директора НМК ПТО у Житомирській області із врученням Подяки Прем’єр-міністра України.

    В ході засідання Васильчук В.А., директор НМК ПТО у Житомирській області, підвела підсумки організаційно-методичного супроводу діяльності ЗП(ПТ)О у 2018 році та визначила основні завдання на 2019 рік щодо забезпечення надання якісних освітніх послуг у сфері професійної (професійно-технічної) освіти.
    На необхідності якісного кадрового забезпечення ЗП(ПТ)О області, підвищенні фахового та професійного рівня керівників та педагогічних працівників наголосили у своїх виступах Роспотнюк Г.В. та Лавренчук О.М., методисти НМК ПТО.
    Про підсумки реалізації обласного проекту «Мультимедійний простір професійної освіти» розповіла Євгеньєва А.Л., методист НМК ПТО.
    Організацію роботи ЗП(ПТ)О щодо підготовки учнів до ДПА у формі ЗНО-2019 проаналізувала у виступі Муренко В.Л., методист НМК ПТО.
    Про результати роботи галузевих НПЦ на базі ЗП(ПТ)О у 2018 році та основні завдання доповів Лавренчук О.М., методист НМК ПТО.
    Про проведену роботу Творчою педагогічною лабораторією при НМК ПТО у Житомирській області у 2018 році та основні напрямки планування на 2019 рік розповіла Нагаєвська І.О., методист НМК ПТО.
    Для розгляду та схвалення НМР були представлені методичні напрацювання педагогічних працівників ЗП(ПТ)О області та НМК ПТО, які рекомендовані до впровадження.
    На засіданні було презентовано збірку інформаційно-аналітичних матеріалів «Професійно – технічна освіта Житомирщини-2018», як результат спільної роботи управління освіти і науки облдержадміністрації та НМК ПТО у Житомирській області.
    Матеріалами та рішення НМР будуть розміщені на сайті НМК ПТО у рубриці «Навчально-методична рада».

2 лютого 2019 року

IX МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

    2 лютого 2019 року переможці обласного етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів ПТО області - Давиденко Анастасія, учениця Овруцького професійного ліцею (викладач Пешко Т.В.), Пех Мирослава, учениця Головинського вищого професійного училища нерудних технологій (викладач Гарманчук І. В.), Батащук Альона, учениця ДНЗ «Новоград-Волинське вище професійне училище» (викладач Литвинець Н.М.), взяли участь у фінальному етапі конкурсу, що проходив на базі комунального закладу «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради. Дипломи переможцям обласного етапу вручив проректор КЗ «ЖОІППО» Житомирської обласної ради Микола Кирилович Сюравчик. Зазначимо, що відповідно до Указу Президента України від 1 вересня 2011 року №39, найкращі учні та студенти з числа переможців цього конкурсу, які наберуть найбільшу кількість балів, будуть отримувати стипендії Президента України. Успіхів нашим фіналістам! Чекаємо з новими перемогами!

21 січня 2019 року

    У рубриці"Видавничі діяльність" надані інформаційно-аналітичні матеріали «Професійно-технічна освіта Житомирщини 2018».

    В інформаційно-аналітичних матеріалах представлено інформацію про мережу ЗПО, діяльність галузевих НПЦ на базі ЗПО, кількісний та якісний склад педагогічних працівників, набір та працевлаштування випускників ЗПО, соціальний зріз контингенту здобувачів освіти, розроблення проектів стандартів професійної (професійно-технічної) освіти, заснованих на компетенціях, та інші досягнення закладів професійної (професійно-технічної) освіти Житомирщини у 2018 році.

8 січня 2019 року

    Колектив Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Житомирській області вітає НОВАКА ВОЛОДИМИРА АНАНІЙОВИЧА, заступника директора з навчально-виробничої роботи Баранівського професійного ліцею, з ІІІ місцем у Всеукраїнському конкурсі на кращий електронний освітній ресурс "Планета ІТ 2018"

27 грудня 2018 року

    З 10 по 25 грудня 2018 року управлінням освіти і науки облдержадміністрації та Навально-методичним кабінетом ПТО у Житомирській області проведений другий етап (дистанційний) конкурсу на кращий електронний засіб навчального призначення (електронний освітній ресурс) професійного спрямування. У Конкурсі брали участь 43 матеріали авторів (авторських колективів) – переможців училищних (ліцейних) етапів з 23 закладів професійно-технічної освіти області.
    Спільним рішенням оргкомітету та журі визначені кращі роботи:
    В номінації «Кращий онлайновий освітній ресурс з професії»:
І місце - Пасічник Анатолій Володимирович, Войтович Ірина Петрівна, викладачі Житомирського професійного політехнічного ліцею;
ІІ місце - Герасименко Ірина Ігорівна, викладач ДПТНЗ «Радомишльський професійний ліцей»;
ІІІ місце - Новак Володимир Ананійович, заступник директора з навчально-виробничої роботи Баранівського професійного ліцею та Слободенюк Лариса Павлівна, заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ «Бердичівське вище професійне училище».
    В номінації «Кращий навчальний електронний освітній ресурс»:
І місце - Каленюк Ольга Миколаївна, Поліщук Антоніна Петрівна, викладачі Головинського вищого професійного училища нерудних технологій;
ІІ місце - Креничко Петро Петрович, викладач Любарського професійного ліцею;
ІІІ місце - Голумбйовський Ігор Станіславович, викладач та Яковець Ольга Петрівна, заступник директора з навчально-виробничої роботи ДПТНЗ «Радомишльський професійний ліцей».
    В номінації «Кращий допоміжний електронний освітній ресурс»:
І місце - Стрілець Катерина Василівна, Доценко Валентина Миколаївна, Шиленко Крістіна Геннадіївна, Вдовенко Дарина Олександрівна, Куровська Марія Юхимівна, педагогічні працівники ДНЗ «Центр сфери обслуговування м. Житомира»;
ІІ місце - Ліневич Надія Іонівна, майстер виробничого навчання ДНЗ «Житомирське вище професійне технологічне училище»;
ІІІ місце - Дучінська Наталія Василівна, викладач ДПТНЗ «Радомишльський професійний ліцей».
    В номінації «Кращий контролюючий електронний освітній ресурс»:
І місце - Фролова Олеся Миколаївна, викладач ДПТНЗ «Радомишльський професійний ліцей»;
ІІ місце - Волинкіна Світлана Леонідівна, викладач та Діденко Тетяна Анатоліївна майстер виробничого навчання ДНЗ «Житомирське вище професійне технологічне училище»;
ІІІ місце - Козловець Віталій Володимирович, заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ «Олевський професійний ліцей».
Вітаємо переможців!

Протокол засідання журі

20 грудня 2018 року

Навчально-практичний центр з професій електротехнічного напряму відкрито на базі професійно-технічного училища №4 м. Бердичева


    В урочистостях 20 грудня брали участь представники управління освіти і науки облдержадміністрації, обласної методичної служби, служби зайнятості, органів місцевої влади, роботодавці та керівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.
    Учасники зібрання ознайомилися з оснащенням кабінетів теоретичної та професійної підготовок, де встановлено нове сучасне електротехнічне обладнання, за допомогою якого здобувачі професійно-технічної освіти будуть засвоювати знання, уміння та практичні навички з професій: електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж; електромонтажник силових мереж та електроустаткування.
    Діяльність відкритого навчально-практичного центру буде зорієнтована також на професійно-технічне навчання, перепідготовку, підвищення кваліфікації та засвоєння окремих професійних компетентностей відповідно до стандартів професійної (професійно-технічної) освіти із зазначених професій.
    Кульчицький В.В., начальник відділу кадрів ПАТ «Бердичівський машинобудівний завод «ПРОГРЕС», наголосив присутнім на зацікавленості підприємства у перепідготовці спеціалістів на базі НПЦ.

12 грудня 2018 року

    12 грудня 2018 року на базі ДНЗ «Центр сфери обслуговування міста Житомира» відбувся обласний етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та обласний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів ПТО.
    Учасники мовознавчого марафону розпочали свою роботу з урочистої частини у актовій залі закладу, а далі продовжили Конкурсні перегони у навчальних аудиторіях.

Фоторепортаж події.
    Журі визначило результати роботи конкурсантів (протоколи додаються).
    За результатами обласного етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика призові місця здобули:
І місце - Гаясова Інга, учениця ЦПТО м. Житомира;
ІІ місце – Шевчук Маргарита, учениця ОПЛ;
ІІ місце – Матюшин Ярослав, учень БПБЛ;
ІІІ місце - Беленюк Анастасія, учениця ДНЗ «ЖВПТУ»;
    За результатами обласного етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка призові місця здобули:
І місце - Давиденко Анастасія, учениця ОПЛ;
ІІ місце – Батащук Альона, учениця ДНЗ «НВВПУ»;
ІІ місце – Пех Мирослава, учениця ГВПУНТ;
ІІІ місце - Павленко Лілія, ДНЗ «ЦСО м. Житомира»;
ІІІ місце - Осіпчук Марта, учениця КСРУ«ЖВПУ»;
ІІІ місце - Матвієнко Ольга, учениця ЛПЛ.
Вітаємо переможців!

11 грудня 2018 року

    11 грудня 2018 року на базі Головинського вищого професійного училища нерудних технологій відбулося урочисте відкриття державного навчально-практичного центру зварювальних технологій, в навчальних приміщеннях якого встановлено нове сучасне обладнання для відпрацювання здобувачами професійно-технічної освіти практичних навичок зі зварювальних робіт.

    Максимчук В.В., директор Головинського ВПУ нерудних технологій презентував новостворений центр та ознайомив присутніх з навчально-матеріальною базою училища.
    В урочистостях брали участь представники управління освіти і науки облдержадміністрації, обласної методичної служби, Черняхівської РДА, селищної ради, роботодавців та керівники закладів професійно-технічної освіти області.
    Після відкриття відбулася семінар-нарада директорів закладів професійно-технічної освіти області з питань забезпечення ефективного функціонування закладів у 2019 році:
- на пріоритетних напрямках діяльності закладів ПТО у 2019 році закцентувала увагу присутніх Липовецька О.Г, заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації;
- особливості підготовки закладами ПТО області робітничих кадрів за державним та регіональним замовленнями довела Осипович Н.Є., начальник відділу з питань ПТВО;
- про хід упровадження елементів дуальної форми навчання у підготовку кваліфікованих робітників в закладах ПТО, з проблемами та перспективами ознайомили присутніх Васильчук В.А, директор НМК ПТО у Житомирській області, Поліщук Т.П., директор ДНЗ «Бердичівське ВПУ» та Ілючок М.І., директор ДНЗ «Малинський професійний ліцей»;
- з окремими аспектами організаційно-методичного супроводу діяльності закладів ПТО у 2019 році ознайомила Васильчук В.А., директор НМК ПТО у Житомирській області;
- досвідом діяльності галузевих навчально-практичних центрів на базі закладів ПТО поділилася Мосейчук С.О., директор ДНЗ «Центру сфери обслуговування м. Житомира»;
- на окремих питаннях охорони праці, пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу наголосив Салімонович Ю.В., головний спеціаліст відділу з питань професійно-технічної та вищої освіти.
Додаткові фотоматеріали в рубриці ФОТОГАЛЕРЕЯ

27-29 листопада 2018 року

27-29 листопада 2018 року у м. Києві відбувся Всеукраїнський конкурс «WORLDSKILLS UKRAINE 2018». Конкурс був проведений за такими номінаціями:
- кулінарне містецтво;
- перукарське мистецтво;
- технології моди;
- зварювальні роботи;
- електромонтажні роботи;
- слюсарні роботи.

20 листопада 2018 року

    Забезпечення якості загальноосвітньої підготовки предметів освітньої галузі «Мови і літератури», сприяння реалізації особисто-орієнтованої парадигми освіти у закладах ПТО в умовах впровадження Держстандарту, популяризація використання сучасних форм і видів роботи з учнями (здобувачами освіти) засобами інноваційного змісту і технологій освіти, сприяння реалізації завдань професійного спрямування при вивченні предметів загальноосвітньої підготовки – такі питання розглядали учасники творчої групи викладачів предметів освітньої галузі «Мови і літератури» закладів ПТО області, які на свій організаційний збір на базі НМК ПТО прибули 20 листопада. Поділившись досвідом, викладачі – гуманітарії Кузьменко О.О.(ГВПУНТ), Петрусь І.В. (ДНЗ «ЦСО м.Житомира»), Кабанець І.В. (ЖПЛЛП), Рекша І.О. (ЖПЛЛП), Литвинець Н.М. (ДНЗ «НВВПУ»), Юшкова Т.І. (ЦПТО м.Житомира), Пасічник О.Р. (ЦПТО м.Житомира), Волошин В.М. (БПЛ), Шевчук Т.О. (ЖППЛ), опрацювали план роботи та терміни виконання запланованого з проблеми «Ресурс сучасного уроку предметів освітньої галузі «Мови і літератури» - тренд реалізації формули оновленого змісту ПТО».

7 листопада 2018 року

До Дня української писемності та мови

    Заклади ПТО (професійно-технічної освіти) області ініціювали і успішно розпочали тематичний флешмоб, присвячений Дню української писемності та мови. Відзняті тематичні відеоролики, в яких учасники: здобувачі освіти і викладачі- звертаються до усіх українською та англійською мовами, стверджуючи істину: «Вивчати, знати, берегти Рідну мову- це стильно, модно, сучасно. Вона дух народу, у ній його історія краса і сила!»

Відео можна отримати за посиланням

Продовженням теми буде відеоконференція «Рідна мова- оберіг народу», ініційована ЦПТО м.Житомира. Відбудеться відеоконференція 8 листопада о 13.00. Зареєстувались для участі усі заклади ПТО області. Приєднуйтесь.

Адреса реєстрації у скайпі: у рядку «Пошук в Скайпе» ввести : +380959448567

Архів

Головна

Жовтень, вересень 2018

Липень, травень 2018