АНОНСИ

Повідомляємо, що засідання обласної методичної секції старших майстрів на базі Головинського ВПУ нерудних технологій відбудеться 13 грудня 2018 року о 10.00 год.

Повідомляємо про зміни у проведенні обласних методичних заходів на грудень 2018 року:
- секція голів методичних об’єднань класних керівників, вихователів на базі ЦПТО м. Житомира 04 грудня переноситься. Термін проведення буде повідомлено додатково.

Повідомляємо про зміни у проведенні обласних методичних заходів на листопад 2018 року:
- секція старших майстрів на базі Головинського ВПУ нерудних технологій 21 листопада переноситься, у зв’язку з підготовкою до відкриття навчально-практичного центру;
- засідання обласної методичної секції викладачів предмета «Охорона праці» на базі ДНЗ «Новоград-Волинське вище професійне училище» переноситься з 28 листопада на 06 грудня і буде проведено на базі НМК ПТО.

Повідомляємо, що 27 листопада 2018 року об 11.00 на базі Житомирського базового фармацевтичного коледжу (вул.Чуднівська, 99, р-н Корбутівки) відбудеться семінар для відповідальних осіб за підготовку та проведення ДПА у формі ЗНО – 2019. Семінар проводять працівники Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.